< Tillbaka

Office Halmstad

Anders Johansson
Vd Office Document Halland AB
E-post: anders.johannson@office.se
Tel: 070-815 30 22

 

Adress:
Skallebackavägen 12
302 41 Halmstad
Tel växel: 035-241 00 30

Välkomna till Office Dokument Halland

Grundstenarna i vår verksamhet är snabb service, personlig kontakt och kvalitet i det vi gör.  Allt du behöver inom IT och Teknik på ditt kontor ryms inom våra fem affärsområden. Vi börjar med att lyssna. Därefter föreslår en skräddarsydd lösning som möter dina behov och utmaningar. Och sedan finns vi där. Alltid bara ett telefonsamtal bort.

 

Vi som jobbar här:

Dan Land Tekniker E-post: dan.land@office.se Tel: 070-815 30 25

Dan Land
Tekniker
E-post:
dan.land@office.se
Tel: 070-815 30 25

Ulf Franzén Tekniker E-post: ulf.franzen@office.se Tel: 035-241 00 39

Ulf Franzén
Tekniker
E-post:
ulf.franzen@office.se
Tel: 035-241 00 39

Stefan Lindnert Säljare E-post: stefan.lindnert@office.se Tel: 035-241 00 32

Stefan Lindnert
Säljare
E-post:
stefan.lindnert@office.se
Tel: 035-241 00 32

Anette Eriksson Ekonomiansvarig E-post: anette.eriksson@office.se Tel: 035-241 00 33

Anette Eriksson
Ekonomiansvarig
E-post:
anette.eriksson@office.se
Tel: 035-241 00 33

Lennart Atterfalk Tekniker E-post: lennart.atterfalk@office.se Tel: 035-241 00 38

Lennart Atterfalk
Tekniker
E-post: lennart.atterfalk@office.se
Tel: 035-241 00 38

Pär Svensson Teknikchef E-post: par.svensson@office.se Tel: 070-815 30 19

Pär Svensson
Teknikchef
E-post:
par.svensson@office.se
Tel: 070-815 30 19

Kristina Bengtsson Administration E-post: kristina.bengtsson@office.se Tel: 035-241 00 42

Kristina Bengtsson
Administration
E-post:
kristina.bengtsson@office.se
Tel: 035-241 00 42

Vivian Petersson Administration E-post: vivian.petersson@office.se Tel: 035-241 00 44

Vivian Petersson
Administration
E-post:
vivian.petersson@office.se
Tel: 035-241 00 44

Jan-Krister Andersson Tekniker E-post: jan-krister.andersson @office.se Tel: 035-241 00 41

Jan-Krister Andersson
Tekniker
E-post: jan-krister.andersson
@office.se
Tel: 035-241 00 41

Mikael Pryna Säljare E-post: mikael.broling@office.se Tel: 070-815 30 18

Mikael Pryna
Säljare
E-post:
mikael.broling@office.se
Tel: 070-815 30 18

Lena Holm Jensen Administration E-post: lena.holm@office.se Tel: 035-241 00 43

Lena Holm Jensen
Administration
E-post:
lena.holm@office.se
Tel: 035-241 00 43

 

KUND: Halmstad kommun

fjarr.png

”Med Office hjälp har vi fått kontroll på våra kostnader och vår utrustning.”

Christer Oskarsson, IT-tekniker på Halmstad kommun.

AndersJ_Halmstad_1-1.jpg

”Halmstads kommun har varit kund till Office Halmstad i många år, och vi känner väl deras behov”

Anders Johansson, Office.