<Tillbaka

Office Halmstad

Anders Johansson
Vd Office Väst AB
E-post: anders.johansson@office.se
Tel: 035-241 00 31

 

Adress:
Skallebackavägen 12
302 41 Halmstad
Tel växel: 035-241 00 50

Välkommen till Office Väst

Grundstenarna i vår verksamhet är snabb service, personlig kontakt och kvalitet i vad vi gör. Allt du behöver inom IT och Teknik i ditt kontor rymmer våra fem affärsområden. Vi börjar med att lyssna. Därefter föreslår en skräddarsydd lösning som möter dina behov och utmaningar. Och sedan finns vi där. Alltid bara ett telefonsamtal bort.

 

Vi som jobbar här:

Dan Land  Tekniker   E-post:    dan.land@office.se    Tel:  035-241 00 36

Dan Land
Tekniker
E-post:
dan.land@office.se
Tel: 035-241 00 36

Ulf Franzén  Tekniker   E-post:    ulf.franzen@office.se    Tel:   035-241 00 39

Ulf Franzén
Tekniker
E-post:
ulf.franzen@office.se
Tel: 035-241 00 39

Mikael Prina  Säljare   E-post:    mikael.prina@office.se    Tel:  035-241 00 34

Mikael Prina
Säljare
E-post:
mikael.prina@office.se
Tel: 035-241 00 34

Johan Kulhanek  Säljare   E-post:    johan.kulhanek@office.se    Tel:   035-241 00 47

Johan Kulhanek
Säljare
E-post:
johan.kulhanek@office.se
Tel: 035-241 00 47

Kristina Bengtsson  Administration   E-post:    kristina.bengtsson@office.se    Tel:   035-241 00 42

Kristina Bengtsson
Administration
E-post:
kristina.bengtsson@office.se
Tel: 035-241 00 42

Mats Sällberg  Tekniker   E-post:   mats.sallberg@office.se    Tel:   035-241 00 38

Mats Sällberg
Tekniker
E-post: mats.sallberg@office.se
Tel: 035-241 00 38

Pär Svensson  Teknikchef   E-post:    par.svensson@office.se    Tel:   035-241 00 37

Pär Svensson
Teknikchef
E-post:
par.svensson@office.se
Tel: 035-241 00 37

Stefan Lindnert  Säljare   E-post:    stefan.lindnert@office.se    Tel:   035-241 00 32

Stefan Lindnert
Säljare
E-post:
stefan.lindnert@office.se
Tel: 035-241 00 32

Gert Weman  Konsult   E-post:    gert.weman@office.se    Tel:   035-241 00 35

Gert Weman
Konsult
E-post:
gert.weman@office.se
Tel: 035-241 00 35

Vivian Petersson  Administration   E-post:    vivian.petersson@office.se    Tel:   035-241 00 44

Vivian Petersson
Administration
E-post:
vivian.petersson@office.se
Tel: 035-241 00 44

Jan-Krister Andersson  Tekniker   E-post:   jan-krister.andersson  @ office.se    Tel:   035-241 00 41

Jan-Krister Andersson
Tekniker
E-post: jan-krister.andersson
@ office.se

Tel: 035-241 00 41

Erling Eriksson  Tekniker   E-post:    erling.eriksson@office.se    Tel:   035-241 00 40

Erling Eriksson
Tekniker
E-post:
erling.eriksson@office.se
Tel: 035-241 00 40

Danijel Jovanovic  Säljare    E-post:  danijel.jovanovic@office.se    Tel:   035-241 00 46
Annette Winterquist  Ekonomiansvarig   E-post:  annette.winterquist@office.se  Tel:  035-241 00 33

Annette Winterquist
Ekonomiansvarig
E-post: annette.winterquist@office.se Tel: 035-241 00 33

 

KUND: Halmstad kommun

fjarr.png

”Med Office hjälp har vi fått kontroll på våra kostnader och vår utrustning.”

Christer Oskarsson, IT-tekniker på Halmstad kommun.

AndersJ_Halmstad_1-1.jpg

"Halmstads kommun har varit kund hos Office Halmstad i många år, och vi känner väl till deras behov"

Anders Johansson, Office Halmstad