< Tillbaka

Office Härnösand

Tomas Allder
VD Office Mitt AB
E-post: tomas.allder@office.se
Tel: 070-200 34 52

 

Adress:
Storgatan 7A
871 31 Härnösand
Tel: 0611-34 34 00

Välkommen till Office Mitt
Office erbjuder IT-baserade lösningar med tjänster och produkter till företag och offentlig förvaltning, med fokus på effektiva arbetsredskap inom IT, Dokument, Möten och Telefoni. Våra lösningar bidrar till att förbättra våra kunders effektivitet och lönsamhet. Våra kunder ska kunna skapa, organisera och visualisera digital information; hur de vill, när de vill och var de vill.

 

Vi som jobbar här:

  Christer Engberg  Säljare  E-post:   christer.engberg@office.se   Tel:   070-622 21 96

Christer Engberg
Säljare
E-post:
christer.engberg@office.se
Tel: 070-622 21 96

  Patrik Ekman  Säljare/administration  E-post:   patrik.ekman@office.se   Tel:   070 - 574 63 95

Patrik Ekman
Säljare/administration
E-post: patrik.ekman@office.se
Tel: 070 - 574 63 95

  Emil Nordin  Teknik IT  E-post:   emil.nordin@office.se   Tel:   070-247 33 92

Emil Nordin
Teknik IT
E-post:
emil.nordin@office.se
Tel: 070-247 33 92

  Anders Strid  Säljare AV  E-post:  anders.strid@office.se  Tel:   070-782 98 54

Anders Strid
Säljare AV
E-post:
anders.strid@office.se
Tel: 070-782 98 54

  Frida Hartelius  Teknik IT  E-post:   frida.hartelius@office.se   Tel:   073-049 57 15

Frida Hartelius
Teknik IT
E-post:
frida.hartelius@office.se
Tel: 073-049 57 15

  Mathias Östman  Teknik IT  E-post:   mathias.ostman@office.se   Tel:   070-646 98 59

Mathias Östman
Teknik IT
E-post: mathias.ostman@office.se
Tel: 070-646 98 59

  Luis Wedin  Säljare Telefoni  E-post:   luis.wedin@office.se   Tel:   072-010 44 77

Luis Wedin
Säljare Telefoni
E-post:
luis.wedin@office.se
Tel: 072-010 44 77

  Kjell Lindståhl  Teknik Dokument  E-post:   kjell.lindstahl@office.se   Tel:   070-622 21 93

Kjell Lindståhl
Teknik Dokument
E-post:
kjell.lindstahl@office.se
Tel: 070-622 21 93

  Stefan Berggren  Teknik IT  E-post:   stefan.berggren@office.se   Tel:   070-349 15 00

Stefan Berggren
Teknik IT
E-post:
stefan.berggren@office.se
Tel: 070-349 15 00