< Tillbaka

Office Härnösand

Tomas Allder
VD Office Mitt AB
E-post: tomas.allder@office.se
Tel: 070-200 34 52

 

Adress:
Storgatan 7A
871 31 Härnösand
Tel: 0611-34 34 00

Välkommen till Office Mitt
Office erbjuder IT-baserade lösningar med tjänster och produkter till företag och offentlig förvaltning, med fokus på effektiva arbetsredskap inom IT, Dokument, Möten och Telefoni. Våra lösningar bidrar till att förbättra våra kunders effektivitet och lönsamhet. Våra kunder ska kunna skapa, organisera och visualisera digital information; hur de vill, när de vill och var de vill.

 

Vi som jobbar här:

Emil Nordin Teknik IT E-post: emil.nordin@office.se Tel: 070-247 33 92

Emil Nordin
Teknik IT
E-post:
emil.nordin@office.se
Tel: 070-247 33 92

Mathias Östman Teknik IT E-post: mathias.ostman@office.se Tel: 070-646 98 59

Mathias Östman
Teknik IT
E-post: mathias.ostman@office.se
Tel: 070-646 98 59

Christer Engberg Säljare E-post: christer.engberg@office.se Tel: 070-622 21 96

Christer Engberg
Säljare
E-post:
christer.engberg@office.se
Tel: 070-622 21 96

Frida Hartelius Teknik IT E-post: frida.hartelius@office.se Tel: 073-049 57 15

Frida Hartelius
Teknik IT
E-post:
frida.hartelius@office.se
Tel: 073-049 57 15

Stefan Berggren Teknik IT E-post: stefan.berggren@office.se Tel: 070-349 15 00

Stefan Berggren
Teknik IT
E-post:
stefan.berggren@office.se
Tel: 070-349 15 00

Kjell Lindståhl Teknik Dokument E-post: kjell.lindstahl@office.se Tel: 070-622 21 93

Kjell Lindståhl
Teknik Dokument
E-post:
kjell.lindstahl@office.se
Tel: 070-622 21 93

Patrik Ekman Säljare/administration E-post: patrik.ekman@office.se Tel: 070 - 574 63 95

Patrik Ekman
Säljare/administration
E-post: patrik.ekman@office.se
Tel: 070 - 574 63 95