< Tillbaka

Office Kiruna

Urban.jpg

Urban Nilsson
Office Norrbotten
E-post: urban.nilsson@office.se
Tel: 0920-24 59 02

 

Adress:
Kyrkogatan 29
981 37 Kiruna
Tel: 0980-644 40

Välkommen till Office i Kiruna
Grundstenarna i vår verksamhet är snabb service, personlig kontakt, hög kompetens och kvalitet i det vi gör. Vi brinner för långsiktiga partnerskap oavsett storlek på ditt bolag eller er geografiska plats. Vi jobbar nära dig! Med Office Support har du alltid tillgång till trygghet och service, för en problemfri vardag och fokus på rätt saker.

 

VI SOM JOBBAR HÄR:

Johan Määttä Säljare E-post:  johan.maatta@office.se  Tel:  0980-644 40

Johan Määttä
Säljare
E-post:
johan.maatta@office.se
Tel: 0980-644 40

Lars Lindmark Konsult E-post:  lars.lindmark@office.se  Tel:  0980-644 40

Lars Lindmark
Konsult
E-post:
lars.lindmark@office.se
Tel: 0980-644 40

Monika Krekula Admin E-post:  monika.krekula@office.se  Tel:  0980-644 40

Monika Krekula
Admin
E-post:
monika.krekula@office.se
Tel: 0980-644 40

Kenneth Andersson Säljare/Konsult E-post: kenneth.andersson@office.se Tel:  0980-644 40

Kenneth Andersson
Säljare/Konsult
E-post:
kenneth.andersson@office.se
Tel: 0980-644 40

Christian Johansson Teknik E-post:  christian.johansson@office.se  Tel:  0980-644 40

Christian Johansson
Teknik
E-post:
christian.johansson@office.se
Tel: 0980-644 40

Joakim Hedberg Konsult E-post:  joakim.hedberg@office.se  Tel:  0980-644 40

Joakim Hedberg
Konsult
E-post:
joakim.hedberg@office.se
Tel: 0980-644 40

Thomas Flygare Teknik E-post:  thomas.flygare@office.se  Tel:  0980-644 40

Thomas Flygare
Teknik
E-post:
thomas.flygare@office.se
Tel: 0980-644 40

Jan-Åke Fors Konsult E-post:  jan-ake.fors@office.se  Tel:  0980-644 40

Jan-Åke Fors
Konsult
E-post:
jan-ake.fors@office.se
Tel: 0980-644 40