< Tillbaka

Office Luleå

Urban.jpg

Urban Nilsson
Office Norrbotten
E-post: urban.nilsson@office.se
Tel: 0920-24 59 02

 

Adress:
Midgårdsvägen 9
973 34 Luleå
Tel: 0920-24 59 00

Välkommen till Office i Norrbotten
Vårt mål är långsiktiga affärsrelationer. Varje affär vi gör, skall ha en sådan kvalitet att den utgör en god referens för ytterligare affärer och stärker relationen med kunden. Vi skall sträva efter att alltid vara våra kunders "första val". Vårt motto är — "Vi gör det helt enkelt lite bättre!"

 

Vi som jobbar här:

Lennart Eriksson Teknikchef E-post:  lennart.eriksson@office.se  Tel:  0920-24 59 17

Lennart Eriksson
Teknikchef
E-post:
lennart.eriksson@office.se
Tel: 0920-24 59 17

Susanne Magnström Teamledare Backoffice E-post:  susanne.magnstrom@office.se  Tel:  0920-25 00 35

Susanne Magnström
Teamledare Backoffice
E-post:
susanne.magnstrom@office.se
Tel: 0920-25 00 35

Monica Eriksson Tekniker E-post:  monica.eriksson@office.se  Tel:  0920-24 59 14

Monica Eriksson
Tekniker
E-post:
monica.eriksson@office.se
Tel: 0920-24 59 14

Niklas Taavo Konsult  E-post:  niklas.taavo@office.se   Tel: 0920-24 59 25

Niklas Taavo
Konsult
E-post:
niklas.taavo@office.se
Tel: 0920-24 59 25

Erik Fjellström  Konsult E-post:  erik.fjellstrom@office.se  Tel:  0920-24 59 04

Erik Fjellström
Konsult
E-post:
erik.fjellstrom@office.se
Tel: 0920-24 59 04

Rickard Johansson Ekonomi E-post:  rickard.johansson@office.se  Tel:  0920-24 59 09

Rickard Johansson
Ekonomi
E-post:
rickard.johansson@office.se
Tel: 0920-24 59 09

Jan-Erik Magnström Försäljningschef E-post:  jan-erik.magnstrom@office.se  Tel:  0920-24 59 10

Jan-Erik Magnström
Försäljningschef
E-post:
jan-erik.magnstrom@office.se
Tel: 0920-24 59 10

Mats Poromaa Säljare E-post:  mats.poromaa@office.se  Tel:  0920-24 59 07

Mats Poromaa
Säljare
E-post:
mats.poromaa@office.se
Tel: 0920-24 59 07

Pontus Wiik Flobrandt, Tekniker  E-post:  pontus.wiik.flobrandt@office.se    Tel: 0920-24 59 13

Pontus Wiik Flobrandt, Tekniker
E-post:
pontus.wiik.flobrandt@office.se
Tel: 0920-24 59 13

Erik Sandström Konsult E-post:  erik.sandstrom@office.se  Tel:  0920-24 59 22

Erik Sandström
Konsult
E-post:
erik.sandstrom@office.se
Tel: 0920-24 59 22

Tomas Liikamaa Konsult E-post:  tomas.liikamaa@office.se  Tel:  0920-24 75 82

Tomas Liikamaa
Konsult
E-post:
tomas.liikamaa@office.se
Tel: 0920-24 75 82

Annika Rothoff Konsultchef E-post:  annika.rothoff@office.se  Tel:  0920-24 59 24

Annika Rothoff
Konsultchef
E-post:
annika.rothoff@office.se
Tel: 0920-24 59 24

Jesper Vallén Säljare E-post:  jesper.vallen@office.se  Tel:  0920-24 59 0 6

Jesper Vallén
Säljare
E-post:
jesper.vallen@office.se
Tel: 0920-24 59 06

Bertil Jakobsson Tekniker E-post:  bertil.jakobsson@office.se  Tel:  0920- 24 59 15

Bertil Jakobsson
Tekniker
E-post:
bertil.jakobsson@office.se
Tel: 0920- 24 59 15

Daniel Krutrök Konsult E-post:  daniel.krutrok@office.se  Tel:  0920-24 59 20

Daniel Krutrök
Konsult
E-post:
daniel.krutrok@office.se
Tel: 0920-24 59 20

Tony Ainerud Konsult E-post:  tony.ainerud@office.se   Tel:  0920-24 59 28

Tony Ainerud
Konsult
E-post:
tony.ainerud@office.se
Tel: 0920-24 59 28

 

Kund: Luleå Hockey

FullSizeRender.jpg

”Avtalet med Office är ytterligare ett exempel på där vi lyckats nå ett bra partnerskap. Ett upplägg där båda parter är klara vinnare”

Stefan Enbom, VD för Luleå Hockey.

Jan_Erik_Lulea_1-1.jpg

”Det känns jättebra att Luleå Hockey har identifierat Office som sin nya leverantör inom IT. Vi har inom Office ett erbjudande som kan anpassas för allt från små till stora företag och bevisligen även till ett av Europas främsta hockeylag”

Jan-Erik Magnström, Office.