< Tillbaka

Office Luleå

Jan-Erik Magnström
VD Office i Norrbotten AB
E-post: jan-erik.magnstrom@office.se
Tel: 0920-24 59 10

 

Adress:
Midgårdsvägen 9
973 34 Luleå
Tel: 0920-24 59 00

Välkommen till Office i Norrbotten
Vårt mål är långsiktiga affärsrelationer. Varje affär vi gör, skall ha en sådan kvalitet att den utgör en god referens för ytterligare affärer och stärker relationen med kunden. Vi skall sträva efter att alltid vara våra kunders "första val". Vårt motto är — "Vi gör det helt enkelt lite bättre!"

 

Vi som jobbar här:

Lennart Eriksson Teamledare Teknik E-post: lennart.eriksson@office.se Tel: 0920-24 59 17

Lennart Eriksson
Teamledare Teknik
E-post:
lennart.eriksson@office.se
Tel: 0920-24 59 17

Susanne Magnström Teamledare Backoffice E-post: susanne.magnstrom@office.se Tel: 0920-25 00 35

Susanne Magnström
Teamledare Backoffice
E-post:
susanne.magnstrom@office.se
Tel: 0920-25 00 35

Mikael Toolanen Konsult E-post: mikael.toolanen@office.se Tel: 0920-24 59 21

Mikael Toolanen
Konsult
E-post:
mikael.toolanen@office.se
Tel: 0920-24 59 21

Tomas Liikamaa Konsult E-post: tomas.liikamaa@office.se Tel: 0920-24 75 82

Tomas Liikamaa
Konsult
E-post:
tomas.liikamaa@office.se
Tel: 0920-24 75 82

Mats Poromaa Teamledare Servicedesk E-post: mats.poromaa@office.se Tel: 0920-24 59 07

Mats Poromaa
Teamledare Servicedesk
E-post:
mats.poromaa@office.se
Tel: 0920-24 59 07

Erik Sandström Konsult E-post: erik.sandstrom@office.se Tel: 0920-24 59 22

Erik Sandström
Konsult
E-post:
erik.sandstrom@office.se
Tel: 0920-24 59 22

Urban Pantzare Konsult E-post: urban.pantzare@office.se Tel: 0920-24 59 28

Urban Pantzare
Konsult
E-post:
urban.pantzare@office.se
Tel: 0920-24 59 28

Ronnie Lindberg Säljare E-post: ronnie.lindberg@office.se Tel: 0920-24 59 02

Ronnie Lindberg
Säljare
E-post:
ronnie.lindberg@office.se
Tel: 0920-24 59 02

Daniel Krutrök Konsult E-post: daniel.krutrok@office.se Tel: 0920-24 59 20

Daniel Krutrök
Konsult
E-post:
daniel.krutrok@office.se
Tel: 0920-24 59 20

Monica Eriksson Tekniker E-post: monica.eriksson@office.se Tel: 0920-24 59 14

Monica Eriksson
Tekniker
E-post:
monica.eriksson@office.se
Tel: 0920-24 59 14

 

Kund: Luleå Hockey

FullSizeRender.jpg

”Avtalet med Office är ytterligare ett exempel på där vi lyckats nå ett bra partnerskap. Ett upplägg där båda parter är klara vinnare”

Stefan Enbom, VD för Luleå Hockey.

Jan_Erik_Lulea_1-1.jpg

”Det känns jättebra att Luleå Hockey har identifierat Office som sin nya leverantör inom IT. Vi har inom Office ett erbjudande som kan anpassas för allt från små till stora företag och bevisligen även till ett av Europas främsta hockeylag”

Jan-Erik Magnström, Office.