< Tillbaka

Office Sverige

Skärmavbild 2018-05-21 kl. 14.07.08.png

Thomas Jakobsson
VD Office Sverige AB
E-post: thomas.jakobsson@office.se
Tel: 070-826 30 22

 

Adress:
Kungsgatan 17
111 43 Stockholm

Välkommen till Office kontoret i Stockholm
Vi finns alltid nära dig som kund och din kontaktperson på Office tar hand om alla dina IT- och teknikbehov. Idag finns möjlighet för alla bolag, stora som små, att få en vardag med mobila och effektiva arbetsredskap. Vi levererar ett helhetsperspektiv på IT och tekniklösningar som förbättrar våra kunders effektivitet och lönsamhet. Du når oss alltid under kontorstid på vårt lokala supportnummer 010-33 33 930.

 

Vi som jobbar här:

Rickard Ekström  Key Account Manager  E-post:   rickard.ekstrom@office.se   Tel:   0730-84 26 12

Rickard Ekström
Key Account Manager
E-post:
rickard.ekstrom@office.se
Tel: 0730-84 26 12

Hans Olof Strömberg  Supportchef  E-post:    hans-olof.stromberg@office.se    Tel:  076-311 22 27

Hans Olof Strömberg
Supportchef
E-post:
hans-olof.stromberg@office.se
Tel: 076-311 22 27

Marcus Torgersson  Support  E-post:   marcus.torgersson@office.se   Tel:  010-33 33 930

Marcus Torgersson
Support
E-post:
marcus.torgersson@office.se
Tel: 010-33 33 930

Stefan Erkki  CFO   E-post:   stefan.erkki@office.se   Tel:   070-509 14 45

Stefan Erkki
CFO
E-post:
stefan.erkki@office.se
Tel: 070-509 14 45

Simon Carlstedt  Support  E-post:   simon.carlstedt@office.se   Tel:  010-33 33 930

Simon Carlstedt
Support
E-post: simon.carlstedt@office.se
Tel:
010-33 33 930

Mats Poromaa  Marknadskoordinator  E-post:   mats.poromaa@office.se   Tel:   0920-24 59 07

Mats Poromaa
Marknadskoordinator
E-post:
mats.poromaa@office.se
Tel: 0920-24 59 07

Daniel Kidane  Support  E-post:   daniel.kidane@office.se   Tel:  010-33 33 930

Daniel Kidane
Support
E-post: daniel.kidane@office.se
Tel: 010-33 33 930