< Tillbaka

Office Växjö

Markus Beckman
Office Småland
E-post: markus.g.beckman@office.se
Tel: 0470-57 54 01

 

Adress:
Smedjegatan 31
352 46 Växjö
Tel: 0470-100 00

Välkommen till Office i Småland
Vi brinner för långsiktiga partnerskap oavsett storlek på ditt bolag eller er geografiska plats. Tillsammans med dig som kund skapar vi skräddarsydda lösningar så att den blir effektiv, samtidigt som du sparar både tid och pengar. Med Office Support har du alltid tillgång till trygghet och service, för en problemfri vardag och fokus på rätt saker.

 

Vi som jobbar här:

Niklas Göthe  Service  E-post:   niklas.gothe@office.se   Tel:   0470-57 54 04

Niklas Göthe
Service
E-post:
niklas.gothe@office.se
Tel: 0470-57 54 04

Jonas H Ehrner  Platschef  E-post:   jonas.ehrner@office.se   Tel:   0470-57 54 03

Jonas H Ehrner
Platschef
E-post:
jonas.ehrner@office.se
Tel: 0470-57 54 03

Kent Engström  Säljchef  E-post:   kent.engstrom@office.se   Tel:   0470-57 54 02

Kent Engström
Säljchef
E-post:
kent.engstrom@office.se
Tel: 0470-57 54 02

Tomas Nyquist   Service IT &amp; Telefoni  Epost:    tomas.nyquist@office.se   Tel:   0470-57 54 08

Tomas Nyquist
Service IT & Telefoni
Epost:
tomas.nyquist@office.se
Tel: 0470-57 54 08

Hamo Basic  Service  E-post:   hamo.basic@office.se   Tel:   0470-57 54 05

Hamo Basic
Service
E-post:
hamo.basic@office.se
Tel: 0470-57 54 05

Joakim Håkansson  Service  E-post:   joakim.hakansson@office.se   Tel:   0470-57 54 11

Joakim Håkansson
Service
E-post:
joakim.hakansson@office.se
Tel: 0470-57 54 11

Luis Vidal  Säljare IT &amp; Telefoni  Epost:    luis.vidal@office.se   Tel:   0470-57 54  13

Luis Vidal
Säljare IT & Telefoni
Epost:
luis.vidal@office.se
Tel: 0470-57 54 13

Åsa Andersson   Ekonomi  E-post:   asa.andersson@office.se   Tel:   070-427 28 06

Åsa Andersson
Ekonomi
E-post:
asa.andersson@office.se
Tel: 070-427 28 06

Mats Karlsson   Service  E-post:   mats.karlsson@office.se   Tel:   0470-57 54 10

Mats Karlsson
Service
E-post:
mats.karlsson@office.se
Tel: 0470-57 54 10

Joakim Hörman  IT-Tekniker  E-post:   joakim.horman@office.se   Tel:   0470 - 57 54 09

Joakim Hörman
IT-Tekniker
E-post:
joakim.horman@office.se
Tel: 0470 - 57 54 09

Bjerne Andersen  IT Konsult  E-post:   bjerne.andersen@office.se   Tel:   0470-57 54 07

Bjerne Andersen
IT Konsult
E-post:
bjerne.andersen@office.se
Tel: 0470-57 54 07

 

Våra kunders framgång är vår.