< Tillbaka

Office Bollnäs

Sundsvall, Tomas Allder, Sälj.JPG

Tomas Allder
VD Office Mitt AB
E-post: tomas.allder@office.se
Tel: 070-200 34 52

 

Adress:
Renshammarvägen 4
821 50 Bollnäs
Tel: 0278-103 30

Välkommen till Office Mitt
Office erbjuder IT-baserade lösningar med tjänster och produkter till företag och offentlig förvaltning, med fokus på effektiva arbetsredskap inom IT, Dokument, Möten och Telefoni. Våra lösningar bidrar till att förbättra våra kunders effektivitet och lönsamhet. Våra kunder ska kunna skapa, organisera och visualisera digital information; hur de vill, när de vill och var de vill.

Vi som jobbar här:

  Lars Olsson  Service (föräldraledig)  E-post:   lars.olsson@office.se   Tel:   070-333 99 72

Lars Olsson
Service (föräldraledig)
E-post:
lars.olsson@office.se
Tel: 070-333 99 72

  Andreas Westh  Säljare  E-post:   andreas.westh@office.se   Tel: &nbsp;  070-333 08 77

Andreas Westh
Säljare
E-post:
andreas.westh@office.se
Tel: 070-333 08 77

  Anders Strid  Säljare AV  E-post:  anders.strid@office.se  Tel:&nbsp;  070-782 98 54

Anders Strid
Säljare AV
E-post:
anders.strid@office.se
Tel: 070-782 98 54

  Lars Westelius  Service  E-post:   lars.westelius@office.se   Tel:   070-829 56 20

Lars Westelius
Service
E-post:
lars.westelius@office.se
Tel: 070-829 56 20

  Ulf Persson  Säljare  E-post:   ulf.persson@office.se   Tel:   070-333 41 75

Ulf Persson
Säljare
E-post:
ulf.persson@office.se
Tel: 070-333 41 75

  Anders Boman  Service  E-post:   anders.boman@office.se   Tel:   070-295 72 29

Anders Boman
Service
E-post:
anders.boman@office.se
Tel: 070-295 72 29

  Luis Wedin  Säljare Telefoni  E-post:   luis.wedin@office.se   Tel: &nbsp; 072-010 44 77

Luis Wedin
Säljare Telefoni
E-post:
luis.wedin@office.se
Tel: 072-010 44 77