IT-lösningar i Stockholm

Vi kan hjälpa dig i Stockholm

Letar du efter en IT-partner i Stockholm med omnejd? 
– Då har du kommit rätt! 

Office är ett IT-bolag som erbjuder anpassade helhetslösningar kopplade till en hållbar och digital arbetsplats.

Vi tar helhetsansvar för din IT-miljö och säkerhet, både på och utanför kontoret.

Obegränsad tillgång till personlig support

Vi finns där för dig när du behöver hjälp. Vår fantastiska support är bemannad vardagar 8-17 via telefon, mail, fjärrhjälp och support-på-plats om det skulle behövas.

Tillgång till alla våra expertkompetenser

Som kund till oss får du tillgång till våra expertteam med specialkompetenser utan att behöva ta in en konsult med dyr timpeng. 

Vi kan ge professionella IT-råd när du behöver eller vara ett bollplank. Här finns, nästintill obegränsat med möjligheter som kan utveckla dig och din verksamhet! 

Utbildning i digitala verktyg och arbetssätt

Vi ger dig kontinuerligt utbildning och stöd i det nya arbetssättet så att du kan utnyttja de digitala verktygen optimalt. Vi är med dig hela vägen. – Alla förtjänar fler bra dagar på jobbet.

Så skapar vi långsiktiga relationer

Vi gör det inte så märkvärdigt. Vi tror på ärliga och nära relationer och strävar alltid efter att hitta den bästa och mest kostnadseffektiva lösningen för dina behov som skapar värde för dig.

Adress

Barnhusgatan 10 111 23 Stockholm

Öppna kartan

Kontakt

Office Sverige 010-166 80 00

Stockholm@office.se

Ansvarig Office Mitt

E-post: tomas.allder@office.se

Tel: 010-166 80 13

Support

Gå till vår supportsida
LOKALT ENGAGEMANG I Stockholm

Vi är bland annat med och sponsrar det lokala ideella föreningslivet. – Vi älskar idrott! Vårt idrottsengagemang grundar sig på att vi vill stå bakom ett aktivt liv med värdefull fritid, oavsett ålder, kön eller nivå.

Vi hjälper dig att få ett bättre arbetsliv! Varmt välkommen att höra av dig till Office Mitt!

Vi som jobbar i Stockholm

Tomas Allder VD/Regionchef Mitt tomas.allder@office.se 010-166 80 13
Marcus Torgersson Support marcus.torgersson@office.se 010-166 80 03
Daniel Kidane Support daniel.kidane@office.se 010-166 80 04
Jari Raivio Support jari.raivio@office.se 010-166 80 06
Theodor Sköld Support theodor.skold@office.se 010-166 80 07
Hans Olof Strömberg Affärsutvecklare hans-olof.stromberg@office.se 010-166 80 01
Suzanne Billmont Marknad suzanne.billmont@office.se 010-166 80 05
Susanne Magnström Backoffice susanne.magnstrom@office.se 010-166 80 69
Sebastian Starck Support sebastian.starck@office.se 010-166 80 08
Office erbjudande

Kompletta IT-lösningar som ger dig tid över till det som är viktigast

Fika?

Vill du veta mer om hur vi kan hjälpa dig?

Du kanske bara vill prata lite över en fika eller på Teams?

Fyll i formuläret så kontaktar vi dig.
Vi älskar att hitta smarta, behovsanpassade och kostnadseffektiva IT-lösningar.

Det går också bra att ringa in till vårt kontor i Stockholm på 035-241 00 30.

Vi längtar efter nästa utmaning!

 

 

Coffee