< Tillbaka

Office Halmstad

Anders Johansson
Vd Office Document Halland AB
E-post: anders.johansson@office.se
Tel: 035-241 00 31

 

Adress:
Skallebackavägen 12
302 41 Halmstad
Tel växel: 035-241 00 30

Välkomna till Office Document Halland

Grundstenarna i vår verksamhet är snabb service, personlig kontakt och kvalitet i det vi gör.  Allt du behöver inom IT och Teknik på ditt kontor ryms inom våra fem affärsområden. Vi börjar med att lyssna. Därefter föreslår en skräddarsydd lösning som möter dina behov och utmaningar. Och sedan finns vi där. Alltid bara ett telefonsamtal bort.

 

Vi som jobbar här:

Dan Land Tekniker E-post: dan.land@office.se Tel: 035-241 00 36

Dan Land
Tekniker
E-post:
dan.land@office.se
Tel: 035-241 00 36

Ulf Franzén Tekniker E-post: ulf.franzen@office.se Tel: 035-241 00 39

Ulf Franzén
Tekniker
E-post:
ulf.franzen@office.se
Tel: 035-241 00 39

Mikael Prina Säljare E-post: mikael.prina@office.se Tel: 035-241 00 34

Mikael Prina
Säljare
E-post:
mikael.prina@office.se
Tel: 035-241 00 34

Gert Weman Konsult E-post: gert.weman@office.se Tel: 035-241 00 35

Gert Weman
Konsult
E-post:
gert.weman@office.se
Tel: 035-241 00 35

Annette Eriksson Ekonomiansvarig E-post: annette.eriksson@office.se Tel: 035-241 00 33

Annette Eriksson
Ekonomiansvarig
E-post:
annette.eriksson@office.se
Tel: 035-241 00 33

Mats Sällberg Tekniker E-post: mats.sallberg@office.se Tel: 035-241 00 38

Mats Sällberg
Tekniker
E-post: mats.sallberg@office.se
Tel: 035-241 00 38

Pär Svensson Teknikchef E-post: par.svensson@office.se Tel: 035-241 00 37

Pär Svensson
Teknikchef
E-post:
par.svensson@office.se
Tel: 035-241 00 37

Stefan Lindnert Säljare E-post: stefan.lindnert@office.se Tel: 035-241 00 32

Stefan Lindnert
Säljare
E-post:
stefan.lindnert@office.se
Tel: 035-241 00 32

Vivian Petersson Administration E-post: vivian.petersson@office.se Tel: 035-241 00 44

Vivian Petersson
Administration
E-post:
vivian.petersson@office.se
Tel: 035-241 00 44

Jan-Krister Andersson Tekniker E-post: jan-krister.andersson @office.se Tel: 035-241 00 41

Jan-Krister Andersson
Tekniker
E-post: jan-krister.andersson
@office.se

Tel: 035-241 00 41

Erling Eriksson tekniker E-post: erling.eriksson@office.se Tel: 035-241 00 40

Erling Eriksson
tekniker
E-post:
erling.eriksson@office.se
Tel: 035-241 00 40

Besnik Mazreku Säljare E-post:  besnik.mazreku@office.se Tel: 035-241 00 45

Besnik Mazreku
Säljare
E-post: 
besnik.mazreku@office.se
Tel: 035-241 00 45

Kristina Bengtsson Administration E-post: kristina.bengtsson@office.se Tel: 035-241 00 42

Kristina Bengtsson
Administration
E-post:
kristina.bengtsson@office.se
Tel: 035-241 00 42

 

KUND: Halmstad kommun

fjarr.png

”Med Office hjälp har vi fått kontroll på våra kostnader och vår utrustning.”

Christer Oskarsson, IT-tekniker på Halmstad kommun.

AndersJ_Halmstad_1-1.jpg

”Halmstads kommun har varit kund till Office Halmstad i många år, och vi känner väl deras behov”

Anders Johansson, Office.