< Tillbaka

Office Hudiksvall

Tomas Allder
VD Office Mitt AB
E-post: tomas.allder@office.se
Tel: 070-200 34 52

 

Adress:
Larsvägen 2
824 34 Hudiksvall
Postadress:
Box 1163
824 14 Hudiksvall
Tel: 0650-200 00

Välkommen till Office Mitt
Office erbjuder IT-baserade lösningar med tjänster och produkter till företag och offentlig förvaltning, med fokus på effektiva arbetsredskap inom IT, Dokument, Möten och Telefoni. Våra lösningar bidrar till att förbättra våra kunders effektivitet och lönsamhet. Våra kunder ska kunna skapa, organisera och visualisera digital information; hur de vill, när de vill och var de vill.

 

Vi som jobbar här:

  Ola Fahlberg  Service  E-post:   ola.fahlberg@office.se   Tel:   073-056 33 12

Ola Fahlberg
Service
E-post:
ola.fahlberg@office.se
Tel: 073-056 33 12

  Per Eriksson  Säljare  E-post:   per.eriksson@office.se   Tel: &nbsp;073-532 32 01

Per Eriksson
Säljare
E-post:
per.eriksson@office.se
Tel: 073-532 32 01

  Åsa Bjurquist Eriksson  Administration  E-post:&nbsp;   asa.bjurquist@office.se   Tel:&nbsp;  070-640 16 51

Åsa Bjurquist Eriksson
Administration
E-post: 
asa.bjurquist@office.se
Tel: 070-640 16 51

  Johan Löfstedt  Service  E-post:   johan.lofstedt@office.se   Tel:   070-333 86 20

Johan Löfstedt
Service
E-post:
johan.lofstedt@office.se
Tel: 070-333 86 20

  Luis Wedin  Säljare Telefoni  E-post:   luis.wedin@office.se   Tel: &nbsp; 072-010 44 77

Luis Wedin
Säljare Telefoni
E-post:
luis.wedin@office.se
Tel: 072-010 44 77

  Bernt Ehnebom  Säljare  E-post:   bernt.ehnebom@office.se   Tel:&nbsp;  070-561 25 08

Bernt Ehnebom
Säljare
E-post:
bernt.ehnebom@office.se
Tel: 070-561 25 08

  Anders Strid  Säljare AV  E-post:  anders.strid@office.se  Tel:&nbsp;  070-782 98 54

Anders Strid
Säljare AV
E-post:
anders.strid@office.se
Tel: 070-782 98 54