< Tillbaka

Office Luleå

Skärmavbild 2018-04-20 kl. 10.20.21.png

Urban Nilsson
VD Office i Norrbotten AB
E-post: urban.nilsson@office.se
Tel: 0920-24 59 02

 

Adress:
Midgårdsvägen 9
973 34 Luleå
Tel: 0920-24 59 00

Välkommen till Office i Norrbotten
Vårt mål är långsiktiga affärsrelationer. Varje affär vi gör, skall ha en sådan kvalitet att den utgör en god referens för ytterligare affärer och stärker relationen med kunden. Vi skall sträva efter att alltid vara våra kunders "första val". Vårt motto är — "Vi gör det helt enkelt lite bättre!"

 

Vi som jobbar här:

  Lennart Eriksson  Teamledare Teknik  E-post:   lennart.eriksson@office.se   Tel:   0920-24 59 17

Lennart Eriksson
Teamledare Teknik
E-post:
lennart.eriksson@office.se
Tel: 0920-24 59 17

  Annika Rothoff  Service Manager/teamledare  E-post:   annika.rothoff@office.se   Tel:   0920-24 59 24

Annika Rothoff
Service Manager/teamledare
E-post:
annika.rothoff@office.se
Tel: 0920-24 59 24

  Bertil Jakobsson  Tekniker  E-post:   bertil.jakobsson@office.se   Tel:   0920- 24 59 15

Bertil Jakobsson
Tekniker
E-post:
bertil.jakobsson@office.se
Tel: 0920- 24 59 15

  Mikael Toolanen  Konsult  E-post:   mikael.toolanen@office.se   Tel:   0920-24 59 21

Mikael Toolanen
Konsult
E-post:
mikael.toolanen@office.se
Tel: 0920-24 59 21

  Erik Fjellström   Konsult  E-post:   erik.fjellstrom@office.se   Tel:   0920-24   59 04

Erik Fjellström
Konsult
E-post:
erik.fjellstrom@office.se
Tel: 0920-24 59 04

  Rickard Johansson  Ekonomi  E-post:   rickard.johansson@office.se   Tel:   0920-24 59 09

Rickard Johansson
Ekonomi
E-post:
rickard.johansson@office.se
Tel: 0920-24 59 09

  Jan-Erik Magnström    E-post:   jan-erik.magnstrom@office.se   Tel:   0920-24 59 10

Jan-Erik Magnström

E-post:
jan-erik.magnstrom@office.se
Tel: 0920-24 59 10

  Susanne Magnström  Teamledare Backoffice  E-post:   susanne.magnstrom@office.se   Tel:   0920-25 00 35

Susanne Magnström
Teamledare Backoffice
E-post:
susanne.magnstrom@office.se
Tel: 0920-25 00 35

  Patrik Andersson  Tekniker  E-post:   patrik.andersson@office.se   Tel:   0910-15 020

Patrik Andersson
Tekniker
E-post:
patrik.andersson@office.se
Tel: 0910-15 020

  Erik Sandström  Konsult  E-post:   erik.sandstrom@office.se   Tel:   0920-24 59 22

Erik Sandström
Konsult
E-post:
erik.sandstrom@office.se
Tel: 0920-24 59 22

  Urban Pantzare  Konsult  E-post:   urban.pantzare@office.se   Tel:   0920-24 59 28

Urban Pantzare
Konsult
E-post:
urban.pantzare@office.se
Tel: 0920-24 59 28

  Mats Poromaa  Säljare  E-post:   mats.poromaa@office.se   Tel:   0920-24 59 07

Mats Poromaa
Säljare
E-post:
mats.poromaa@office.se
Tel: 0920-24 59 07

  Monica Eriksson  Tekniker  E-post:   monica.eriksson@office.se   Tel:   0920-24 59 14

Monica Eriksson
Tekniker
E-post:
monica.eriksson@office.se
Tel: 0920-24 59 14

  Daniel Krutrök  Konsult  E-post:   daniel.krutrok@office.se   Tel:   0920-24 59 20

Daniel Krutrök
Konsult
E-post:
daniel.krutrok@office.se
Tel: 0920-24 59 20

  Tomas Liikamaa  Konsult  E-post:   tomas.liikamaa@office.se   Tel:   0920-24 75 82

Tomas Liikamaa
Konsult
E-post:
tomas.liikamaa@office.se
Tel: 0920-24 75 82

  Niklas Taavo  Konsult &nbsp;   E-post:   niklas.taavo@office.se    Tel:    0920-24 59 25

Niklas Taavo
Konsult 
E-post:
niklas.taavo@office.se
Tel: 0920-24 59 25

 

Kund: Luleå Hockey

FullSizeRender.jpg

”Avtalet med Office är ytterligare ett exempel på där vi lyckats nå ett bra partnerskap. Ett upplägg där båda parter är klara vinnare”

Stefan Enbom, VD för Luleå Hockey.

Jan_Erik_Lulea_1-1.jpg

”Det känns jättebra att Luleå Hockey har identifierat Office som sin nya leverantör inom IT. Vi har inom Office ett erbjudande som kan anpassas för allt från små till stora företag och bevisligen även till ett av Europas främsta hockeylag”

Jan-Erik Magnström, Office.