< Tillbaka

Office Sundsvall

Tomas Allder
VD Office Mitt AB
E-post: tomas.allder@office.se
Tel: 070-200 34 52

 

Adress:
Kolvägen 15
852 29 Sundsvall
Tel: 060-67 87 50

Välkommen till Office Mitt
Office erbjuder IT-baserade lösningar med tjänster och produkter till företag och offentlig förvaltning, med fokus på effektiva arbetsredskap inom IT, Dokument, Möten och Telefoni. Våra lösningar bidrar till att förbättra våra kunders effektivitet och lönsamhet. Våra kunder ska kunna skapa, organisera och visualisera digital information; hur de vill, när de vill och var de vill.

 

Vi som jobbar här:

Anders Lundgren Teknik Dokument E-post: anders.lundgren@office.se Tel: 070-665 33 99

Anders Lundgren
Teknik Dokument
E-post:
anders.lundgren@office.se
Tel: 070-665 33 99

Max Engberg Teknik IT E-post: max.engberg@office.se Tel: 070-646 90 12

Max Engberg
Teknik IT
E-post: max.engberg@office.se
Tel: 070-646 90 12

Anders Strandlund Teknik Dokument E-post: anders.strandlund@office.se Tel: 070-665 36 61

Anders Strandlund
Teknik Dokument
E-post: anders.strandlund@office.se
Tel: 070-665 36 61

Bo Söder Teknik Dokument E-post: bo.soder@office.se Tel: 070-665 36 68

Bo Söder
Teknik Dokument
E-post:
bo.soder@office.se
Tel: 070-665 36 68

Michael Jakobsen Säljare E-post: michael.jakobsen@office.se Tel: 072-541 68 90

Michael Jakobsen
Säljare
E-post:
michael.jakobsen@office.se
Tel: 072-541 68 90

Peter Wikström Teknik Dokument E-post: peter.wikstrom@office.se Tel: 070-665 36 64

Peter Wikström
Teknik Dokument
E-post:
peter.wikstrom@office.se
Tel: 070-665 36 64

Jenny Nilsson Säljare E-post: jenny.nilsson@office.se Tel: 0709-96 76 90

Jenny Nilsson
Säljare
E-post:
jenny.nilsson@office.se
Tel: 0709-96 76 90

Patrik Bergman Teknik IT E-post: patrik.bergman@office.se Tel: 070-217 11 63

Patrik Bergman
Teknik IT
E-post: patrik.bergman@office.se
Tel: 070-217 11 63