< Tillbaka

Office Umeå

Olov Nyman
VD Office i Västerbotten AB
E-post: olov.nyman@office.se
Tel: 090-10 85 96

 

Adress:
Rondellgatan 3
Postadress:
Pendelgatan 2
904 22 Umeå
Tel: 090-10 85 85

Välkommen till Office i Västerbotten
Vi finns alltid nära dig som kund och din kontaktperson på Office tar hand om dina dokument och teknikbehov för kontoret. Tillsammans med dig som kund skapar vi skräddarsydda lösningar så att den blir effektiv, samtidigt som du sparar både tid och pengar. Med vår support har du alltid tillgång till trygghet och service, för en problemfri vardag och fokus på rätt saker.

 

 

Vi som jobbar här:

Rickard Sjödin Säljare E-post: rickard.sjodin@office.se Tel: 090-10 85 79

Rickard Sjödin
Säljare
E-post:
rickard.sjodin@office.se
Tel: 090-10 85 79

Fredrik Haraldsson Servicechef E-post: fredrik.haraldsson@office.se Tel: 090-10 85 97

Fredrik Haraldsson
Servicechef
E-post:
fredrik.haraldsson@office.se
Tel: 090-10 85 97

Mikael Lövgren Tekniker E-post: mikael.lovgren@office.se Tel: 090-10 85 99
Kenny Johansson Säljare E-post: kenny.johansson@office.se Tel: 090-10 85 87

Kenny Johansson
Säljare
E-post:
kenny.johansson@office.se
Tel: 090-10 85 87

Ulf Holmqvist Tekniker E-post: ulf.holmqvist@office.se Tel: 090-10 85 94

Ulf Holmqvist
Tekniker
E-post:
ulf.holmqvist@office.se
Tel: 090-10 85 94

William Stenberg Tekniker E-post william.stenberg@office.se Tel: 090-10 85 95

William Stenberg
Tekniker
E-post
william.stenberg@office.se
Tel: 090-10 85 95

Roger Näsström Säljare E-post: roger.nasstrom@office.se Tel: 090-10 85 93

Roger Näsström
Säljare
E-post:
roger.nasstrom@office.se
Tel: 090-10 85 93

Daniel Sjöström Tekniker E-post: daniel.sjostrom@office.se Tel: 090-10 85 84

Daniel Sjöström
Tekniker
E-post:
daniel.sjostrom@office.se
Tel: 090-10 85 84

Pia Perstam Administration E-post: pia.perstam@office.se Tel: 090-10 85 92

Pia Perstam
Administration
E-post:
pia.perstam@office.se
Tel: 090-10 85 92